Opis projektu

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
Tomek83
____
____
Posty: 143
Rejestracja: 31 mar 2007, 20:15

Opis projektu

Post autor: Tomek83 »

Każdą stronę projektu opisuję w podany w załączniku sposób. Mój problem polega na tym że przy

Ark. mapy ewidencyjnej <<Id obrębu>>


nie chce mi wyświetlić tego co wpisuję w tym miejscu w opisie projektu.
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Post autor: grzes »

Poprawione
pozdrawiam
grzes
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: Opis projektu

Post autor: marcinn »

Byłaby możliwość, żeby pola opisów projektu były ruchome góra/dół? Chciałbym sobie posortować, żebym pola które uzupełniam miał jedno pod drugim, ale wszystko jest na "sztywno"
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Opis projektu

Post autor: Jurek B. »

marcinn pisze: 29 maja 2021, 13:18 Byłaby możliwość, żeby pola opisów projektu były ruchome góra/dół? Chciałbym sobie posortować, żebym pola które uzupełniam miał jedno pod drugim, ale wszystko jest na "sztywno"
Raczej nie będzie to możliwe, ale przekażę programiście.
Pozdrawiam Jurek B.
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: Opis projektu

Post autor: marcinn »

Jurek B. pisze: 31 maja 2021, 21:14
marcinn pisze: 29 maja 2021, 13:18 Byłaby możliwość, żeby pola opisów projektu były ruchome góra/dół? Chciałbym sobie posortować, żebym pola które uzupełniam miał jedno pod drugim, ale wszystko jest na "sztywno"
Raczej nie będzie to możliwe, ale przekażę programiście.
Prośba prawie sprzed 3 lat, ale podpytam czy jest możliwe to przesuwanie? Najlepiej na zasadzie chwycenia myszką i upuszczenia w interesujące nas miejsce. Ewentualnie jakieś okienko z opcją zaznaczenia pozycji i przesunięcia góra/dół.
Jeszcze kolejne pytanie i zarazem prośba- czy byłaby możliwość, aby Dodatkowe pola opisu projektu miały rozwijalną listę? Generalnie zależy mi na polu Wykonawca, które sam dodałem. Myślę, że pole Kierownik też mogłoby być na zasadzie listy rozwijalnej. Jeżeli nie da się zrobić rozwijalnej listy dla pól użytkownika, to może chociaż dodacie Pole Wykonawca, do którego można wpisać kilka pozycji i będzie listą rozwijalną? Bardzo by się przydało. Chciałbym to pole wykorzystać w formularzach, bo mam zrobione ich sporo i bardzo by tu ułatwiło sprawę.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Opis projektu

Post autor: Jurek B. »

Co do przesuwania opisów projektu, nie zrobimy, a jeśli chodzi o słowniki wykonawcy czy kierownika, to te atrybuty są słownikowe w module e-operat/GeoOrganizer i z nich trafiają do tych pól w projekcie, z których można je wykorzystywać w formularzach:
Załączniki
Zrzut ekranu 2024-02-10 101852.png
Zrzut ekranu 2024-02-10 101852.png (150.76 KiB) Przejrzano 186 razy
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ