Przyciecie mapy

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
luk
____
____
Posty: 126
Rejestracja: 14 mar 2008, 12:54

Przyciecie mapy

Post autor: luk »

Witam
Podczas wykonywania mapy dużego obszaru pojawiło się zlecenie na mape dla klienta indywidualnego którego dzialka zawiera się w obszarze duzego zlecenia. Do wydruku wiem jak przyciąć mapę (opcja przesłanianie).
Problem pojawia się przy wysyłaniu mapy (dgn) do PODGiK gdyż wtedy idzie cała mapa. Stąd moje pytanie:
Jak "przyciąć ' mapę?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Post autor: Wojtek P. »

Witam
1.prawy przycisk myszy: Zaznacz w tabeli /do eksportu -> obszarem. (zaznaczyć myszką ten obszar i podczas eksportu odhaczyć „tylko obiekty zaznaczone”
2.Podczas eksportu w zakładce "Obszar eksportu" wybrać „tylko zawartość okna mapy” plus zaznaczyć dodatkowe parametry
3.Jeżeli to nie wystarcza to wyeksportować do innej mapy (punkt 2) i przeedytować problematyczne obiekty na krawędzi eksportu
-To serve and protect-
Jan Cz.
__
__
Posty: 40
Rejestracja: 23 paź 2009, 11:05
Lokalizacja: Brzesko

Re: Przyciecie mapy

Post autor: Jan Cz. »

Witam,
Jeśli na warstwie "Warstwa_zero" (tworzonej z automatu w każdej z nowo zakładanych tabel w danym projekcie) znajdują się kody powiązane z tym samym punktem np. SLU,PNN to dlaczego w momencie eksportu do innej mapy (tzn. do innej tabeli w tym projekcie) za pomocą funkcji zaznacz w tabeli/do eksportu->obszarem pojawiają się tylko symbole powiązane z kodem SLU. Próbowałem przypisać kody do innych warstw ale to nie pomogło. Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8192
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Przyciecie mapy

Post autor: Jurek B. »

Witam
Faktycznie jest taki problem - przekażę programiście do poprawienia, dziękuję za zgłoszenie.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ