Jak stworzyć włąsny szablon

Dyskusje na temat i możliwość umieszczenia własnych plików definicji linii, szablonów, formularzy
pajak
___
___
Posty: 51
Rejestracja: 14 gru 2009, 17:15

Jak stworzyć włąsny szablon

Post autor: pajak »

Witam

Potrzebuję stworzyć szablon coś na wzór giv.sz przy zakładaniu projektu tylko że giv gesut.sz i staś moje pytania
1-które pliki i jak wyedytować zeby ów szablon powstał jak go zapisać ?
2- czy zakładajać testowy projekt bez wyboru szablonu i listy kodów można dopisać swoje ( kody giv gesut róznią się od tych pozostałych )

link po pdf z kodami i strukturamihttp://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=& ... GE&cad=rja
Wszelkie pomysły mile widziane
z góry dzięki za odpowiedzi
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Jak stworzyć włąsny szablon

Post autor: Jurek B. »

Nie warto się samemu męczyć - jeszcze przed świętami pojawi się kompletny szablon, edytor obiektów, import, eksport do GIV tak by można się było wymieniać z ośrodkami które stosują GeoInfo
Pozdrawiam Jurek B.
pajak
___
___
Posty: 51
Rejestracja: 14 gru 2009, 17:15

Re: Jak stworzyć włąsny szablon

Post autor: pajak »

Super wiadomość Panie Jurku tylko tak mnie teraz naszło że jak jeszcze zostana dołożone warstwy gesut/zudp to bedzie ich tak wiele że w legendzie przydała y sie ikonka wyszukiwania warstwy po kodzie chyba że to już bedzię w edytorze obiektów który niejako z automatu bedzie ustawiał warstwe edytowalną :)
Awatar użytkownika
MarekOtt
VIP
VIP
Posty: 1479
Rejestracja: 30 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Strzelce Op.

Re: Jak stworzyć włąsny szablon

Post autor: MarekOtt »

Czy to możliwe że w wersji testowej usunięto import Tango, czyli giv. Jestem na bieżąco z wersjami testowymi i nie da się teraz importować danych w GIV.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Jak stworzyć włąsny szablon

Post autor: Jurek B. »

Czy to możliwe że w wersji testowej usunięto import Tango, czyli giv. Jestem na bieżąco z wersjami testowymi i nie da się teraz importować danych w GIV.
Tak, teraz ten import podobnie jak inne (np. GML), które mogą zmieniać strukturę baz danych, jest w oknie z listą projektów:
- albo przez kliknięcie prawym klawiszem myszki na gałęzi Warstwy mapy do której będzie import,
- albo co jest jeszcze bardziej zalecane - gałąź Mój komputer, wskazanie pliku do importu i wtedy następuje założenie nowego projektu i tabeli i import do niej danych z GIV/TNG.
Pozdrawiam Jurek B.
pajak
___
___
Posty: 51
Rejestracja: 14 gru 2009, 17:15

Re: Jak stworzyć włąsny szablon

Post autor: pajak »

Witam
Czy pojawiła się już gdzieś wersja testowa z wszystkimi zmianami związanymi z Geo Info
geobar
____
____
Posty: 218
Rejestracja: 07 maja 2009, 08:49

Re: Jak stworzyć włąsny szablon

Post autor: geobar »

czy będzie dostępna aktualizacja przed świętami
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Jak stworzyć włąsny szablon

Post autor: Jurek B. »

czy będzie dostępna aktualizacja przed świętami
Tak - niedawno w innym wątku napisałem, że będzie - wszystko wskazuje na to, że jutro.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ