Terminarz - synchronizacja z google

aplikacja do zarządzania robotami geodezyjnymi
kuba288
__
__
Posty: 11
Rejestracja: 05 lip 2018, 22:15

Terminarz - synchronizacja z google

Post autor: kuba288 »

Witam,
próbuje zrobić synchronizację z kalendarzem google, ale kalendarze nie synchronizują się.

Po jakim czasie Geo Organizer wysyła informacje do serwera ? nigdzie nie znalazłem takiej opcji, informacji. Może przydał by się jakiś przycisk synchronizacji ?

Samo połączenie do konta google jest nie zrozumiałe, stworzyłem 2 osobne konta google dla kalendarza ale w Geo Organizerze nie ma możliwości podpięcia 2 kont.

Podłączam w Geo Organizerze 1 konto google i dodaje kalendarze według imion użytkowników (potrzebuje 2 konta dla 2 zespołów terenowych), ale jak połączyć kalendarz z kontem użytkownika żeby to się synchronizowało ?

Czy jest możliwość edytowania etykiety w kalendarzu ? brakuje mi etykiety teren - tyczenie/pomiar
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2878
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Terminarz - synchronizacja z google

Post autor: grzes »

kuba288 pisze: 02 gru 2020, 00:41 Witam,
próbuje zrobić synchronizację z kalendarzem google, ale kalendarze nie synchronizują się.

Po jakim czasie Geo Organizer wysyła informacje do serwera ? nigdzie nie znalazłem takiej opcji, informacji. Może przydał by się jakiś przycisk synchronizacji ?

Samo połączenie do konta google jest nie zrozumiałe, stworzyłem 2 osobne konta google dla kalendarza ale w Geo Organizerze nie ma możliwości podpięcia 2 kont.

Podłączam w Geo Organizerze 1 konto google i dodaje kalendarze według imion użytkowników (potrzebuje 2 konta dla 2 zespołów terenowych), ale jak połączyć kalendarz z kontem użytkownika żeby to się synchronizowało ?

Czy jest możliwość edytowania etykiety w kalendarzu ? brakuje mi etykiety teren - tyczenie/pomiar
W GO nie ma synchronizacji. Jest tylko wysyłanie dodawanego zdarzenia do wybranego kalendarza (jeśli zaznaczymy "kalendarz Googla" w czasie edycji zdarzenia). Podłączenia kilku kont nigdy nie będzie. Ew. można pomyśleć nad nową zakładką do edycji kalendarza Googla - tylko czy to ma sens skoro to samo mozna robic w oknie przeglądarki.
pozdrawiam
grzes
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2878
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Terminarz - synchronizacja z google

Post autor: grzes »

kuba288 pisze: 02 gru 2020, 00:41
Czy jest możliwość edytowania etykiety w kalendarzu ? brakuje mi etykiety teren - tyczenie/pomiar
dodane w aktualnym setupie (Słowniki->Kolory i oznaczenia etykiet w terminarzu):
etykiety.png
etykiety.png (13.1 KiB) Przejrzano 2494 razy
pozdrawiam
grzes
ODPOWIEDZ