Zestawienie prac geodezyjnych

aplikacja do zarządzania robotami geodezyjnymi
nol9999
_
_
Posty: 3
Rejestracja: 02 wrz 2020, 13:26

Zestawienie prac geodezyjnych

Post autor: nol9999 »

Witam
czy istnieje możliwość dodania do zestawienia prac geodezyjnych opcji wyboru z zakładki dodatkowe dane ? Chodzi mi o to że chciałbym wybrać te prace które mam zlecone przez kogoś kto nie jest właścicielem nieruchomości a jednocześnie w polu zleceniodawca mam wpisanego właściciela
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Zestawienie prac geodezyjnych

Post autor: grzes »

Dodane zakładka, na której można wprowadzić kryteria filtrowania po dodatkowych polach zdefiniowanych przez użytkownika:
dod.png
dod.png (25.2 KiB) Przejrzano 3115 razy
setup do testów
pozdrawiam
grzes
nol9999
_
_
Posty: 3
Rejestracja: 02 wrz 2020, 13:26

Re: Zestawienie prac geodezyjnych

Post autor: nol9999 »

dzięki działa dobrze, jeszcze tylko jedna prośba czy dla pola "Wartość z listy" można zrobić żeby dało się wybrać z istniejącej listy a nie wpisywać samemu? Teraz przy wpisywaniu samemu uwzględnia wielkość liter itp a jakby dało się wybrać z listy byłoby idealnie
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Zestawienie prac geodezyjnych

Post autor: grzes »

nol9999 pisze: 17 gru 2020, 09:33 dzięki działa dobrze, jeszcze tylko jedna prośba czy dla pola "Wartość z listy" można zrobić żeby dało się wybrać z istniejącej listy a nie wpisywać samemu? Teraz przy wpisywaniu samemu uwzględnia wielkość liter itp a jakby dało się wybrać z listy byłoby idealnie
dodane
pozdrawiam
grzes
nol9999
_
_
Posty: 3
Rejestracja: 02 wrz 2020, 13:26

Re: Zestawienie prac geodezyjnych

Post autor: nol9999 »

po zainstalowaniu tej aktualizacji mam problem z zapamiętywaniem połączenia geoorganizera w wersji sieciowej. Na tym komputerze mam zainstalowany serwer i wersje sieciową. Problem jest taki, że po włączeniu komputera wyskakuje okno logowania z loginiem i po zalogowaniu wyskakuje komunikat "błędne hasło", loguję się z pustymi polami (tak jak zaraz po zainstalowaniu wersji jednostanowiskowej) i potem wybieram w narzędziach> połączenia z bazą danych> wpisuje ip i nazwę, program działa bez zarzutu do kolejnego ponownego uruchomienia systemu. Przeinstalowywałem sam program, program i serwer i nic nie skutkuje.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Zestawienie prac geodezyjnych

Post autor: Jurek B. »

nol9999 pisze: 15 sty 2021, 08:06 po zainstalowaniu tej aktualizacji mam problem z zapamiętywaniem połączenia geoorganizera w wersji sieciowej. Na tym komputerze mam zainstalowany serwer i wersje sieciową. Problem jest taki, że po włączeniu komputera wyskakuje okno logowania z loginiem i po zalogowaniu wyskakuje komunikat "błędne hasło", loguję się z pustymi polami (tak jak zaraz po zainstalowaniu wersji jednostanowiskowej) i potem wybieram w narzędziach> połączenia z bazą danych> wpisuje ip i nazwę, program działa bez zarzutu do kolejnego ponownego uruchomienia systemu. Przeinstalowywałem sam program, program i serwer i nic nie skutkuje.
Proszę spróbować zmienić działanie serwera z procesu na usługę - opis jak to zrobić jest na końcu artykułu o GeoOrganizerze.
W razie potrzeby proszę dzwonić na serwis - pomożemy online.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ