Okno mapy w raporcie

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

Okno mapy w raporcie

Post autor: maciekwu »

Czy byłaby możliwość przypisywania do raportu wymiarów rysunku.
W każdym prawie projekcie mam założony raport służący do pobierania rysunku z mapy w celu wkopiowania go do jakiegoś formularza w operacie. Wielkości tych pobieranych rysunków są różne. Obecnie zmiana wielkości przy pobieraniu rysunku powoduje, że otwarcie takiego raportu w innym projekcie ma rozmiar taki jak ostatnio pobierany rysunek w poprzednim projekcie. Za każdym razem trzeba to ponownie ustawiać. Czy dałoby się aby ustawienie konkretnego raportu nie powodowało zmiany ustawię w innych raportach? Najwygodniej aby ustawienie było powiązane z jednym raportem na stałe, a jego zmiana w tym raporcie nie wpływała na inne.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8344
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Okno mapy w raporcie

Post autor: Jurek B. »

Nie jestem pewien jak wkleja Pan do raportu rysunek mapy, ale może wykorzystanie tej funkcji Raportów by wystarczyło?
Załączniki
Zrzut ekranu 2024-10-22 094754.png
Zrzut ekranu 2024-10-22 094754.png (80.55 KiB) Przejrzano 33 razy
Pozdrawiam Jurek B.
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

Re: Okno mapy w raporcie

Post autor: maciekwu »

Właśnie w ten sposób. Okienko "podaj rozmiar" przyjmuje rozmiary jak poprzednim wykorzystanym ( w jakimkolwiek projekcie) . Propozycja moja jest taka by rozmiar raz ustawiony dla projektu pozostawał zapamiętany do czasu gdy zostanie zmieniony w tym projekcie, a nie powodował zmiany rozmiaru w innych projektach.
ODPOWIEDZ