C-GEO
System wspomagający pracę geodetów i projektantów
GeoOrganizer
Aplikacja do zarządzania pracami geodezyjnymi
C-GML
Edytor mapy obiektowej, import/eksport GML
GML QGIS
Wtyczka Wizualizacja GML dla QGIS
C-Raster
Edytor plików graficznych z funkcjami kalibracji
GML Factory
Program do walidacji plików GML
C-GeoPortal
Aplikacja do przeglądania i korzystania z podstawowych serwisów GUGiK na urządzeniach mobilnych
D-Geo
Aplikacja mobilna D-Geo V2 dla Android

cgeoportalC-geoportal.pl to opracowana i udostępniona w grudniu 2020 r. przez Softline aplikacja webowa, działająca w przeglądarkach internetowych na wszystkich platformach: Android, iOS, MacOS, Windows, ChromeOS. Korzystają z niej internauci poszukujący zainteresowani zakupem działki lub działek oraz bardzo popularnymi teraz inwestycjami w grunty/nieruchomości.

 cgeoportalC-geoportal.pl to opracowana i udostępniona w grudniu 2020 r. przez Softline aplikacja webowa, działająca w przeglądarkach internetowych na wszystkich platformach: Android, iOS, MacOS, Windows, ChromeOS. Korzystają z niej internauci poszukujący zainteresowani zakupem działki lub działek oraz bardzo popularnymi teraz inwestycjami w grunty/nieruchomości.

W przypadku gdy wybrana lokalizacja jest atrakcyjna, zwracają się do nas by polecić im geodetę, który pomoże im w procesie realizacji ich inwestycji.

Możemy ułatwić kontakt obu stronom, wyświetlając dane tych firm geodezyjnych, które zgłoszą się do nas w celu reklamy ich usług. Wówczas, użytkownik serwisu c-geoportal.pl zainteresowany konkretną działką, zobaczy dane firmy geodezyjnej działającej na obszarze powiatu w którym jest położona działka będącą przedmiotem zainteresowania: 

  agrogeo 

 

Mimo, że nasz portal działa dopiero od grudnia 2020 r., to ilość korzystających z c-geoportal.pl już liczymy w dziesiątkach tysięcy miesięcznie.

Dlatego chcielibyśmy zaoferować geodetom usługę polegającą na reklamie ich firm we wskazanych przez nich powiatach, w cenie 75 zł netto +23% VAT miesięcznie, a dla posiadających aktywną aktualizację C-GEO - w cenie 50 zł netto +23% VAT.

W celu uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..